FURNITURE / Tables / Monterbord 3821728

nr 382 1728

Monterbord

Lenght: ()

L, 73, djup: 38, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 1600

Monday October 17 2005
at 16:00:00